Łódzki Szkolny Związek Sportowy
90-542 Łódź, ul Żeromskiego 115 | tel. 42 630 73 45 | tel. 42 630 73 46 | faks 42 630 73 42
lszs@lszs.pl| dzialsportu@lszs.pl | ksiegowosc@lszs.pl | orlikowa@lszs.pl
PEKAO S.A. 39 1240 3073 1111 0010 3838 1260

IGRZYSKA MŁODZIEŻY SZKOLNEJ
Dyscyplina Termin Miejsce Komunikat Sprawozdanie
Piłka nożna chłopców 28.05.2024 Sieradz Zobacz
Piłka nożna dziewcząt 27.05.2024 Piotrków Tryb. Zobacz
Festiwal sztafet dziewczat i chłopców 21.05.2024 Kutno Zobacz
Koszykówka 3x3 dziewcząt i chłopców 07.05.2024 Skierniewice Zobacz Kom. dz.
Kom. ch.
Drużynowe Biegi Przełajowe 16.04.2024 Bełchatów Zobacz Kom. dz.
Kom. ch.
Koszykówka chłopców 13.03.2024 Tomaszów Maz. Zobacz Komunikat
Koszykówka dziewcząt 12.03.2024 Sieradz Zobacz Komunikat
Piłka siatkowa chłopców 27.02.2024 Łódź Zobacz Komunikat
Foto
Piłka siatkowa dziewcząt 21.02.2024 Zgierz Zobacz Komunikat
Fotorelacja
Szachy 15.12.2023 Zgierz Zobacz Komunikat
Fotorelacja
Unihokej chłopców 04.12.2023 Sieradz Zobacz Komunikat
Unihokej dziewcząt 05.12.2023 Sieradz Zobacz Komunikat
Piłka ręczna chłopców 27.11.2023 Piotrków Tryb. Zobacz Komunikat
Foto
Piłka ręczna dziewcząt 28.11.2023 Łódź Zobacz Komunikat
Foto
Pływanie dziewcząt i chłopców 15.11.2023 Skierniewice Zobacz Kom. dziew.
Kom. chłop.
Tenis stołowy chłopców 14.11.2023 Rawa Mazowiecka Zobacz Komunikat
Fotorelacja
Tenis stołowy dziewcząt 13.11.2023 Rawa Mazowiecka Zobacz Komunikat
Fotorelacja
Badminton dziewcząt i chłopców 08.11.2023 Pabianice Zobacz Kom. dziew.
Kom. chłop.
Fotorelacja
Sztafetowe Biegi Przełajowe dziewcząt i chłopców 17.10.2023 Sieradz Zobacz Kom. dziew.
Kom. chłop.
Fotorelacja
Indywidualne Biegi Przełajowe dziewcząt i chłopców 28.09.2023 Aleksandrów Ł. Zobacz
Mapa biegu
Komunikat
Fotorelacja
ARCHIWUM 2022/2023
Dyscyplina Termin Miejsce Komunikat Sprawozdanie
Siatkówka Plażowa dziewcząt i chłopców 15.06.2023 Burzenin Zobacz Kom. dziewcz.
Kom. chłop.
Liga Lekkoatletyczna dziewcząt i chłopców 07.06.2023 Bełchatów Zobacz Kom. dziewcz.
Zdjęcie
Kom. chłop.
Zdjęcie
Piłka nożna chłopców 31.05.2023 Opoczno Zobacz Komunikat
Fotorelacja
Piłka nożna dziewcząt 29.05.2023 Pajęczno Zobacz Komunikat
Zdjęcie
Koszykówka 3x3 chłopców 12.05.2023 Skierniewice Zobacz Komunikat
Koszykówka 3x3 dziewcząt 12.05.2023 Skierniewice Zobacz Komunikat
Festiwal sztafet dziewcząt i chłopców 10.05.2023 Kutno Zobacz Komunikat
Drużynowe biegi przełajowe dziewcząt i chłopców 14.04.2023 Bełchatów Zobacz Komunikat
Fotorelacja
Koszykówka chłopców 21.03.2023 Skierniewice Zobacz Komunikat
Fotorelacja
Koszykówka dziewcząt 14.03.2023 Łódź Zobacz Komunikat
Fotorelacja
Piłka siatkowa chłopców 22.02.2023 Łódź Zobacz Komunikat
Zdjęcie
Piłka siatkowa dziewcząt 21.02.2023 Rawa Maz. Zobacz Komunikat
Szachy 16.12.2022 Zgierz Zobacz Komunikat
Unihokej chłopców 02.12.2022 Sieradz Zobacz Komunikat
Unihokej dziewcząt 01.12.2022 Sieradz Zobacz Komunikat
Piłka ręczna chłopców 23.11.2022 Łódź Zobacz Komunikat
Piłka ręczna dziewcząt 21.11.2022 Piotrków Tryb. Zobacz Komunikat
Zdjęcie
Pływanie dziewcząt i chłopców 15.11.2022 Skierniewice Zobacz Kom. dziew.
Kom. chłop.
Fotorelacja
Tenis stołowy chłopców 09.11.2022 Rawa Maz. Zobacz Komunikat
Zdjęcie
Tenis stołowy dziewcząt 08.11.2022 Rawa Maz. Zobacz Komunikat
Badminton dziewcząt i chłopców 03.11.2022 Pabianice Zobacz Kom. dziew.
Kom. chłop.
Fotorelacja
Sztafetowe Biegi Przełajowe dziewcząt i chłopców 21.10.2022 Sieradz Zobacz Kom. dziew.
Kom. chłop.
Fotorelacja
Indywidualne Biegi Przełajowe dziewcząt i chłopców 29.09.2022 Uniejów Zobacz Komunikat
Fotorelacja
Inf. prasowa
ARCHIWUM 2021/2022
Dyscyplina Termin Miejsce Komunikat Sprawozdanie
Koszykówka 3x3 dziewcząt i chłopców 20.06.2022 Sieradz Zobacz Komunikat
Siatkówka plażowa dziewcząt i chłopców 15.06.2022 Łódź Zobacz Kom. dziew.
Kom. chłop.
Fotorelacja
Piłka nożna chłopców 10.06.2022 Zgierz Zobacz Komunikat
Piłka nożna dziewcząt 09.06.2022 Pukinin Zobacz Komunikat
Liga Lekkoatletyczna 02.06.2022 Bełchatów Zobacz Komunikat
Drużynowe Biegi Przełajowe 12.04.2022 Bełchatów Zobacz Komunikat
Fotorelacja
Koszykówka dziewcząt 30.03.2022 Łask Zobacz Komunikat
Koszykówka chłopców 21.03.2022 Kutno Zobacz Komunikat
Piłka siatkowa dziewcząt 08.03.2022 Działoszyn Zobacz Komunikat
Piłka siatkowa chłopców 09.03.2022 Tomaszów Maz. Zobacz Komunikat
Szachy 17.12.2021 Zgierz Zobacz Komunikat
Unihokej dziewcząt 02.12.2021 Sieradz Zobacz Komunikat
Unihokej chłopców 03.12.2021 Sieradz Zobacz Komunikat
Piłka ręczna chłopców 23.11.2021 Łódź Zobacz Komunikat
Fotorelacja
Piłka ręczna dziewcząt 22.11.2021 Piotrków Tryb. Zobacz Komunikat
Fotorelacja
Pływanie dziewcząt i chłopców 10.11.2021 Skierniewice Zobacz Kom. dz.
Kom. ch.
Tenis stołowy chłopców 09.11.2021 Rawa Mazowiecka Zobacz Komunikat
Tenis stołowy dziewcząt 08.11.2021 Wieruszów Zobacz Komunikat
Fotorelacja
Badminton dziewcząt i chłopców 03.11.2021 Pabianice Zobacz Kom. dz.
Kom. ch.
Fotorelacja
Sztafetowe Biegi Przełajowe dziewcząt i chłopców 19.10.2021 Sieradz Zobacz Kom. dz.
Kom. ch.
Indywidualne Biegi Przełajowe dziewcząt i chłopców 28.09.2021 Uniejów Zobacz Komunikat
Fotorelacja
ARCHIWUM 2020/2021
Dyscyplina Termin Miejsce Komunikat Sprawozdanie
Piłka nożna chłopców 22.06.2021 Pajęczno Zobacz Komunikat
Fotorelacja
Piłka nożna dziewcząt 21.06.2021 Pukinin Zobacz Komunikat
Siatkówka plażowa dziewcząt i chłopców 15.06.2021 Burzenin Zobacz Kom. dz.
Kom. ch.
Koszykówka 3x3 chłopców 11.06.2021 Sieradz Zobacz Komunikat
Koszykówka 3x3 dziewcząt 10.06.2021 Sieradz Zobacz Komunikat
Drużynowa Liga Lekkoatletyczna dziewcząt i chłopców 09.06.2021 Bełchatów Zobacz Kom. dz.
Kom. ch.
Drużynowe Biegi Przełajowe dziewcząt i chłopców 24.05.2021 Bełchatów Zobacz Komunikat
Indywidualne Biegi Przełajowe dziewcząt i chłopców 29.09.2020 Bełchatów Zobacz Kom. dz.
Kom. ch.
Sztafetowe Biegi Przełajowe dziewcząt i chłopców 19.10.2020 Sieradz Zobacz Kom. dz.
Kom. ch.
Badminton dziewcząt i chłopców 04.11.2020 Pabianice ZAWIESZONE
ARCHIWUM 2019/2020
Dyscyplina Termin Miejsce Komunikat Sprawozdanie
Indywidualne Biegi Przełajowe dziewcząt i chłopców 25.09.2019 Uniejów Zobacz Kom. dz.
Kom. ch.
Sztafetowe Biegi Przełajowe dziewcząt i chłopców 23.10.2019 Sieradz Zobacz Kom. dz.
Kom. ch.
Fotorelacja
Badminton dziewcząt i chłopców * 29.10.2019
30.10.2019
Uniejów
Pabianice
Zobacz Kom. dz.
Kom. ch.
Fotorelacja
Tenis Stołowy dziewcząt 06.11.2019 Wieruszów Zobacz Komunikat
Fotorelacja
Tenis Stołowy chłopców 07.11.2019 Wieruszów Zobacz Komunikat
Fotorelacja
Pływanie dziewcząt i chłopców 14.11.2019 Skierniewice Zobacz Kom. dz.
Kom. ch.
Piłka Ręczna dziewcząt 19.11.2019 Piotrków Tryb. Zobacz Komunikat
Piłka Ręczna chłopców 20.11.2019 Piotrków Tryb. Zobacz Komunikat
Unihokej dziewcząt 04.12.2019
16.12.2019
Uniejów Zobacz Komunikat
Fotorelacja
Unihokej chłopców 05.12.2019
17.12.2019
Uniejów Zobacz Komunikat
Fotorelacja
Szachy drużynowe 12.12.2019
11.12.2019
Zgierz Zobacz Komunikat
Piłka Siatkowa dziewcząt 17.03.2020
28.04.2020
Łódź
Piłka Siatkowa chłopców 18.03.2020
29.04.2020
Tomaszów Maz.
Koszykówka dziewcząt 01.04.2020
19.03.2020
Kutno
Skierniewice
Zobacz
Koszykówka chłopców 02.04.2020
20.03.2020
Skierniewice Zobacz
Drużynowe Biegi Przełajowe dziewcząt i chłopców * 07.04.2020 Zgierz
Piłka Nożna dziewcząt 26.05.2020 Pukinin
Piłka Nożna chłopców 27.05.2020 Pajęczno
Szkolna Drużynowa Liga LA dziewcząt i chłopców 09.06.2020 Sieradz
Siatkówka Plażowa dziewcząt i chłopców 15.06.2020 Łódź

* awans do FW po eliminacjach powiatowych (jedna szkoła)

UWAGA!
Szkoły przystępujące do współzawodnictwa muszą obowiązkowo zarejestrować się przez SRS nie później niż do 30 września 2019

ARCHIWUM 2018/2019
Dyscyplina Termin Miejsce Komunikat Sprawozdanie
Indywidualne Biegi Przełajowe dziewcząt i chłopców 26.09.2018
27.09.2018
Uniejów Zobacz Komunikat
Klas. pow.
Sztafetowe Biegi Przełajowe dziewcząt i chłopców 25.10.2018 Poddębice Zobacz Komunikat
Fotorelacja
Badminton dziewcząt i chłopców 29.10.2018 Pabianice Zobacz Komunikat Dz.
Komunikat Ch.
Tenis Stołowy dziewcząt 06.11.2018 Buczek Zobacz Komunikat
Tenis Stołowy chłopców 07.11.2018
08.11.2018
Rawa Mazowiecka Zobacz Komunikat
Piłka Ręczna dziewcząt 21.11.2018
23.11.2018
Piotrków Tryb. Zobacz Komunikat
Piłka Ręczna chłopców 22.11.2018 Piotrków Tryb.
zmiana hali!!!
Zobacz Komunikat
Fotorelacja
Unihokej dziewcząt 05.12.2018
11.12.2018
Uniejów Zobacz Komunikat
Fotorelacja
Unihokej chłopców 06.12.2018
12.12.2018
Uniejów Zobacz Komunikat
Fotorelacja
Pływanie dziewcząt i chłopców 12.12.2018
11.12.2018
Skierniewice Zobacz Kom. dz.
Kom. ch.
Szachy drużynowe 18.12.2018 Ozorków
Zgierz
Zobacz Komunikat
Piłka Siatkowa dziewcząt 19.03.2019 Rawa Maz.
Skierniewice
Zobacz Komunikat
Fotorelacja
Piłka Siatkowa chłopców 20.03.2019 Tomaszów Maz. Zobacz Komunikat
Koszykówka dziewcząt 30.04.2019
10.05.2019
Skierniewice
Kutno
Zobacz Komunikat
Fotorelacja
Koszykówka chłopców 26.04.2019
14.05.2019
Pabianice
Skierniewice
Zobacz
Drużynowe Biegi Przełajowe dziewcząt i chłopców 21.05.2019
05.04.2019
Zgierz Zobacz
Dyplom
Komunikat
Fotorelacja
Szkolna Drużynowa Liga LA dziewcząt i chłopców 06.06.2019 Sieradz Zobacz
Kom. dz.
Wyn. dz.
Kom. ch.
Wyn. ch.
Piłka Nożna dziewcząt 10.06.2019 Pukinin Zobacz
Komunikat
Piłka Nożna chłopców 11.06.2019 Pajęczno Zobacz
Komunikat
Siatkówka Plażowa dziewcząt i chłopców 14.06.2019 Burzenin Zobacz Kom. dz.
Kom. ch.

ARCHIWUM 2017/2018
Indywidualne Biegi Przełajowe Dziewcząt 28.09.2017 Uniejów Zobacz Komunikat
Infor. pras.
Fotorelacja
Punkt. powiat.
Indywidualne Biegi Przełajowe Chłopców 28.09.2017 Uniejów Zobacz Komunikat
Infor. pras.
Fotorelacja
Punkt. powiat.
Sztafetowe Biegi Przełajowe Dziewcząt 25.10.2017 Poddębice Zobacz Komunikat
Fotorelacja
Sztafetowe Biegi Przełajowe Chłopców 25.10.2017 Poddębice Zobacz Komunikat
Fotorelacja
Tenis Stołowy Drużynowy Dziewcząt 15.11.2017 Zelów Zobacz Komunikat
Fotorelacja
Tenis Stołowy Drużynowy Chłopców 16.11.2017
17.11.2017
Rawa Mazowiecka Zobacz Komunikat
Piłka Ręczna Dziewcząt 29.11.2017 Piotrków Tryb. Zobacz Komunikat
Fotorelacja
Piłka Ręczna Chłopców 30.11.2017 Łódź Zobacz Komunikat
Fotorelacja
Badminton drużynowy dziewcząt 05.12.2017
06.12.2017
Pabianice Zobacz Komunikat
Badminton drużynowy chłopców 05.12.2017
06.12.2017
Pabianice Zobacz Komunikat
Szachy drużynowe 12.12.2017 Ozorków Zobacz Komunikat
Fotorelacja
Unihokej Dziewcząt 14.12.2017 Uniejów Zobacz Komunikat
Fotorelacja
Unihokej Chłopców 15.12.2017 Uniejów Zobacz Komunikat
Fotorelacja
Piłka Siatkowa Dziewcząt 27.02.2018 Zduńska Wola Zobacz Komunikat
Piłka Siatkowa Chłopców 28.02.2018
06.03.2018
Działoszyn Zobacz Komunikat
Pływanie drużynowe dziewcząt 15.03.2018 Skierniewice Zobacz
program
Komunikat
Pływanie drużynowe chłopców 15.03.2018 Skierniewice Zobacz
program
Komunikat
Koszykówka Dziewcząt 20.03.2018 Skierniewice Zobacz Komunikat
Koszykówka Chłopców 21.03.2018 Piotrków Tryb.
Skierniewice
Zobacz Komunikat
Drużynowe Biegi Przełajowe dziewcząt 17.05.2018 Zgierz Zobacz
Dyplom
Komunikat
Drużynowe Biegi Przełajowe chłopców 17.05.2018 Zgierz Zobacz
Dyplom

Drużynowa Liga LA dziewcząt 05.06.2018 Łódź Zobacz
Komunikat
Fotorelacja
Drużynowa Liga LA chłopców 05.06.2018 Łódź Zobacz
Komunikat
Fotorelacja
Piłka Nożna Dziewcząt 07.06.2018
11.06.2018
Sieradz
Warta
Zobacz
Komunikat
Piłka Nożna Chłopców 08.06.2018 Pajęczno
Rząśnia
Zobacz
Komunikat
Siatkówka Plażowa dziewcząt 14.06.2018 Burzenin Zobacz
Komunikat
Siatkówka Plażowa chłopców 14.06.2018 Burzenin Zobacz
Komunikat
Copyright © 2008-2017 Łódzki Szkolny Związek Sportowy | Projekt: Wojtek Ulatowski
Wszelkie prawa zastrzeżone