Łódzki Szkolny Związek Sportowy
90-542 Łódź, ul Żeromskiego 115 | tel. 42 630 73 45 | tel. 42 630 73 46 | faks 42 630 73 42
lszs@lszs.pl| dzialsportu@lszs.pl | ksiegowosc@lszs.pl | orlikowa@lszs.pl
PEKAO S.A. 39 1240 3073 1111 0010 3838 1260

Informujemy, że Łódzki Szkolny Związek Sportowy został operatorem wojewódzkim programu
„Szkolny Klub Sportowy” na rok 2018.Bardzo ważne i pilne!

Ze względu na wejście w życie Ustawy z dnia 13 maja 2016 roku o przeciwdziałaniu zagrożeniom przestępczością na tle seksualnym, uprzejmie informujemy, że Łódzki Szkolny Związek Sportowy ma obowiązek sprawdzenia w Rejestrze sprawców na tle seksualnym wszystkich osób zatrudnionych w ramach Programu SKS, nawet jeśli są to nauczyciele na co dzień pracujący z dziećmi i młodzieżą.

W zwiazku z powyższym zobowiązujemy Państwa do jak najszybszego wypełnienia i przesłania e-mailem na adres sks@lszs.pl krótkiego FORMULARZA z danymi niezbędnymi do sprawdzenia danej osoby w Rejestrze sprawców na tle seksualnym.
W dniu 26.02.2018 roku w Zespole Szkół Ogólnokształcących nr 8 w Łodzi przy ul. Czernika 1/3 odbyła się konferencja pt. "Zajęcia SKS wracają do łódzkich szkół" dotycząca realizacji Programu Szkolny Klub Sportowy w województwie łódzkim w 2018 roku.

W konferencji udział wzięli: Monika Płaczkowska - Specjalista ds. Marketingu i Promocji Projektów Sportowych w Instytucie Sportu - Państwowym Instytucie Badawczym w Warszawie, Sylwester Pawłowski - Prezes Łódzkiego SZS, Mariusz Kuświk - Dyrektor Biura Łódzkiego SZS oraz Wojciech Ulatowski - Dyrektor Zespołu Szkół Ogólnokształcących nr 8 w Łodzi.

Podczas konferencji przedstawiono założenia i cele Programu, podsumowanie działania Programu w pierwszej edycji w 2017 roku oraz prognozy i cele na 2018 rok.

W województwie łódzkim planujemy objąć programem wszystkie 177 gmin. W ramach programu utworzone zostaną 1024 grupy ćwiczebne w 650 szkołach. Zajęcia poprowadzi ponad 900 nauczycieli a weźmie w nich udział prawie 19 tysięcy uczestników.

Łódzki Szkolny Związek Sportowy po raz drugi został operatorem wojewódzkim programu.

Relacja w TV TOYA
Informacja UMŁ
Relacja w Radiu ŁódźZapraszamy do odwiedzenia Szkoły Podstawowej im. Władysława Bełzy w Bieniądzicach gdzie zajęcia SKS prowadzi p. Katarzyna Pluskota-Jasicka zobaczInformujemy, że zamieściliśmy aktualną listę realizatorów programu SKS.
Prosimy o sprawdzenie czy jesteście Państwo w zaktualizowanej bazie oraz czy zgadza się numer umowy, którą otrzymaliście w przesłanym e-mailu.
W przypadku jakichkolwiek niezgodności prosimy o pilny kontakt z Biurem ŁSZS.Zachęcamy Dyrekcję szkoły w której prowadzone są zajęcia do umieszczenia na stronie szkoły logo i baneru Programu SKS.
Warto się pochwalić uczestnictwem w Programie SKS!

SzczegółyInformujemy że ruszyła platforma SKS.
W związku z licznymi zmianami w systemie, prosimy o zapoznanie się z instrukcją korzystania z systemu. Instrukcje zostały opracowane w dwóch wersjach (nauczyciel kontynujący i nauczyciel nowy).
Przekazujemy również pismo z Instytutu Sportu dotyczące zmian w Dzienniku SKS.
Szczegóły

Prosimy o zaplanowanie 70 godzin zajęć w programie tak aby zajęcia odbywały się do drugiej połowy listopadaŁódzki Szkolny Związek Sportowy przedstawia szczegółową dokumentację (w zakładkach powyżej - Program SKS, Dokumenty zgłoszeniowe, Dokumenty rozliczeniowe) dotyczącą realizacji Programu Szkolny Klub Sportowy w 2018 roku.

UWAGA!
Zwracamy się z prośbą o bardzo dokładne zapoznanie się z dokumentacją oraz Regulaminem Programu.

Ze względu na konieczność utworzenia ponad 1000 grup ćwiczebnych oraz szczegółową analizę nadsyłanych dokumentów zgłoszeniowych, wszelkich informacji telefonicznych o Programie będziemy udzielać tylko i wyłącznie w uzasadnionych i wyjątkowych sytuacjach.


Copyright © 2008-2017 Łódzki Szkolny Związek Sportowy | Projekt: Wojtek Ulatowski
Wszelkie prawa zastrzeżone