XX JUBILEUSZOWY
TURNIEJ PIŁKI SIATKOWEJ JUNIOREK


29-30 XII 2018 RAWA MAZOWIECKA

INFORMACJE O TURNIEJU

W dniach 29-30 XII 2018 r. w Rawie Mazowieckiej odbędzie się XX Jubileuszowy Ogólnopolski Turniej Piłki Siatkowej Juniorek o „Puchar Przewodniczącej Rady Powiatu” z udziałem 12 czołowych zespołów z Polski i zagranicy. Jest to jeden z największych turniejów w Polsce, a największy w województwie łódzkim.

W 2018 roku zgłosiło się prawie 20 drużyn, z których ze względu na możliwości organizacyjne wybrano 12. Wysoki poziom sportowy i organizacyjny sprawia, że wszyscy chcą przyjeżdżać do Rawy.

Przynajmniej 5-6 zespołów biorących udział w turnieju w Rawie wiosną walczy o mistrzostwo Polski w danej kategorii wiekowej. Wiele zawodniczek uczestniczących w tym turnieju obecnie zasila kluby LSK, I i II Ligi.

W związku z XX jubileuszem turnieju organizatorzy przygotowali wiele specjalnych nagród rzeczowych dla zespołów, wyróżnionych zawodniczek, trenerów. Nie zabrkanie także niespodzianek dla kibiców. Pula nagród przekracza w tym roku 18.000 zł.

W tym roku będziemy mogli podziwiać całą czołówkę najlepszych zespołów w Polsce: SMS Police, MOS Wola, Energetyk Poznań, Sparta Warszawa, Legionovia, Pałac Bydgoszcz, Elita Volley Kraków, KSZO Ostrowiec Świętokrzyski, Volley Wrocław, Budowlani Łódź, MOS Wieliczka oraz gościnnie zespół z Litwy - Tauras Kowno.

Na turnieju nie zabraknie także niezastąpionego p. Krzysztofa Gawota ze Starostwa Powiatowego w Rawie Mazowieckiej, który od dwudziestu lat bezpośrednio zajmuje się organizacją zawodów.

Organizatorem turnieju jest Starostwo Powiatowe w Rawie Mazowieckiej, a współorganizatorami Urząd Miasta Rawa Mazowiecka i Łódzki Szkolny Zwiazek Sportowy.

Organizatorzy serdecznie dziękują Urzędowi Marszałkowskiemu w Łodzi oraz dla wielu sponsorom i darczyńcom.

Zapraszamy wszystkich kibiców siatkówki w ostatni weekend grudnia do Hali Milenium w Rawie Mazowieckiej (ul. Kazimierza Wielkiego 28) na wspaniałe widowisko siatkarskie.

ZESPOŁY ZGŁOSZONE

SMS Police

MOS Wola

Energetyk Poznań

Tauras Kowno

Sparta Warszawa

Legionovia

Pałac Bydgoszcz

Elita Volley Kraków

KSZO Ostrowiec Św.

Volley Wrocław

Budowlani Łódź

MOS Wieliczka

FOTOGALERIA XIX TURNIEJU

Copyright © 2018 Łódzki Szkolny Związek Sportowy | Projekt: Wojtek Ulatowski
Wszelkie prawa zastrzeżone